Money z serwisem dla kobiet

iWoman.pl to nowy, uruchomiony pod osobną marką serwis adresowany do czytelniczek portalu Money.pl.

W zamierzeniu twórców serwishttp://www.iWoman.pl docierać ma z autorskimi treściami do kobiet zarówno twórczych i niezależnych jak i poszukujących inspiracji oraz wsparcia.

Obserwacja działania serwisu pozwala dodać, że kierowany jest on również do kobiet cierpliwych - strona ładuje się wyjątkowo długo, lub nie robi tego wcale...

Redaktor naczelna, Katarzyna Ogórek zapowiada obecność na łamach witryny autorskich i bieżących treści oraz komentarzy, a także możliwość czytania interesujących historii oraz zapoznania się z inspirującymi do działania sylwetkami ciekawych osób.

Money z serwisem dla kobiet
Treść serwisu udostępniana jest w czterech działach głównych: "na serio", "popkultura", "trendy" i "uroda". Wyróżnikiem iWoman.pl mają być - wg twórców - blogi użytkowniczek (serwis startuje z konkursem na najlepszy blog kobiecy) oraz umożliwienie wymiany opinii na dyskusyjnym forum.

Statystycznie co szósta polska internautka odwiedza strony Money.pl. Ich profil różni się od uśrednionego profilu polskiej internautki. Większość naszych użytkowniczek to kobiety powyżej 25 roku życia, mające wyższe wykształcenie, zarabiające powyżej średniej krajowej. To właśnie do nich kierujemy iWoman.pl - powiedział Tomasz Pudlis, Dyrektor Handlowy Money.pl.

Źródło: http://firma.money.pl