Money.pl startuje z ogłoszeniami

Serwis od kilkunastu dni jest nie tylko serwisem finansowym, ale również ogłoszeniowym. Obok pośrednictwa w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego, pozwala przeszukiwać bazę ofert nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego. To nie wszystko. Money.pl postanowiło zadziałać kompleksowo i obok umowy zawartej z serwisem Gratka.pl, który dostarcza ogłoszeń z rynku nieruchomości, zawarł umowę z Extradom, dzięki czemu w serwisie można również wybrać projekt domu.

W serwisie dom.money.pl znajduje się ponad już 390 tysięcy ogłoszeń z kategorii sprzedam, kupię czy wynajmę. Ich dostawcą jest Gratka.pl, która dba o aktualność ofert. Użytkownicy Money.pl mają dostęp do bazy ponad 690 biur agencji nieruchomości oraz ofert ponad 160 deweloperów z rynku pierwotnego. Zaś dzięki współpracy z Extradom, serwis oferuje również projekty domów czy garaży.

Postanowiliśmy udostępnić naszym użytkownikom serwis poświęcony nieruchomościom - mówi Arkadiusz Osiak, prezes Money.pl. - Taki krok jest naturalnym uzupełnieniem dotychczasowej oferty Money.pl. Dzięki temu, internauci mają do dyspozycji w jednym miejscu kompletną bazę wiedzy na temat rynku "real estate", bazę ofert z rynku pierwotnego i wtórnego oraz najszerszą ofertę kredytów mieszkaniowych - tłumaczy.

W I kwartale 2005 roku za pośrednictwem portalu zostały uruchomione kredyty mieszkaniowe na kwotę ponad 21 mln, co stanowi wzrost w stosunku do analogicznego roku poprzedniego na poziomie 148%. Money.pl pośredniczy w sprzedaży 39 kredytów i pożyczek hipotecznych oraz mieszkaniowych oferowanych przez 14 banków.