Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Money.pl startuje z ogłoszeniami

Serwis od kilkunastu dni jest nie tylko serwisem finansowym, ale również ogłoszeniowym. Obok pośrednictwa w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego, pozwala przeszukiwać bazę ofert nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego. To nie wszystko. Money.pl postanowiło zadziałać kompleksowo i obok umowy zawartej z serwisem Gratka.pl, który dostarcza ogłoszeń z rynku nieruchomości, zawarł umowę z Extradom, dzięki czemu w serwisie można również wybrać projekt domu.

W serwisie dom.money.pl znajduje się ponad już 390 tysięcy ogłoszeń z kategorii sprzedam, kupię czy wynajmę. Ich dostawcą jest Gratka.pl, która dba o aktualność ofert. Użytkownicy Money.pl mają dostęp do bazy ponad 690 biur agencji nieruchomości oraz ofert ponad 160 deweloperów z rynku pierwotnego. Zaś dzięki współpracy z Extradom, serwis oferuje również projekty domów czy garaży.

Postanowiliśmy udostępnić naszym użytkownikom serwis poświęcony nieruchomościom - mówi Arkadiusz Osiak, prezes Money.pl. - Taki krok jest naturalnym uzupełnieniem dotychczasowej oferty Money.pl. Dzięki temu, internauci mają do dyspozycji w jednym miejscu kompletną bazę wiedzy na temat rynku "real estate", bazę ofert z rynku pierwotnego i wtórnego oraz najszerszą ofertę kredytów mieszkaniowych - tłumaczy.

W I kwartale 2005 roku za pośrednictwem portalu zostały uruchomione kredyty mieszkaniowe na kwotę ponad 21 mln, co stanowi wzrost w stosunku do analogicznego roku poprzedniego na poziomie 148%. Money.pl pośredniczy w sprzedaży 39 kredytów i pożyczek hipotecznych oraz mieszkaniowych oferowanych przez 14 banków.