Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Mniejsze wydatki na reklamę w dziennikach online

Wydatki na reklamę w serwisach internetowych amerykańskich gazet wyniosły w III kwartale 638 mln USD i były o 23% wyższe niż rok wcześniej, jednak o 5% niższe niż w II kwartale tego roku, informuje NAA.

W ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy tego roku, wydatki były o 30% wyższe niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. To już dziesiąty kwartał z rzędu, gdy wydatki na reklamę na witrynach amerykańskich gazet rosną w tempie dwucyfrowym, podaje Newspaper Association of America.

Wydatki na reklamę w wydaniach drukowanych i serwisach internetowych wyniosły w trzecim kwartale prawie 11,8 mld USD, o 1,5% mniej niż rok wcześniej. Wydatki na reklamę jedynie w edycjach papierowych wyniosły 11,1 mld USD, o 2,6% mniej niż w trzecim kwartale 2005.

Wydatki na online, stanowią 5,4% wszystkich pieniędzy wydanych na reklamę w wydawnictwach prasowych.

Zobacz także:

Większe wydatki na reklamę w dziennikach online

Yahoo razem z wydawcami prasy

Reklamy od Google w gazetach