Mini Seedcamp szansą dla start-upów

Do północy 3 marca 2009 r. zgłaszać można internetowe projekty do imprezy Mini Seedcamp obejmującej swym zasięgiem państwa Europy Wschodniej, która odbędzie się 18 marca w Warszawie. Najlepsze start-upy mają szansę zaprezentować się później na Seedcamp Week w Londynie.

Udział w imprezie Mini Seedcamp w Warszawie jest szansą dla twórców start-upów, którzy przedstawić mogą swój projekt (podczas 5 minutowej prezentacji), spotkać się z podobnymi pasjonantami oraz poznać opinię branżowych ekspertów i inwestorów na temat swojego pomysłu na internetowy biznes.

Autorzy najlepszych start-upów będą mogli także wypromować swój projekt na renomowanej imprezie Seedcamp Week w Londynie, gdzie w zeszłym roku wyróżniono dwie polskie inicjatywy (Szuku.pl i Adtaily.com).

Organizatorzy Mini Seedcamp w Warszawie czekają na zgłoszenia do północy 3 marca 2009 r.

Jakub Krzych i Marcin Ekiert z Adtaily.com, finaliści ubiegłorocznego Seedcamp Week w Londynie w swoich radach i zaleceniach dla osób chcących wystartować w konkursie zwracają uwagę na konieczność gruntownego przygotowania i przećwiczenia 5 minutowej prezentacji oraz podkreślają znaczenie budowania relacji z uczesnikami imprezy przed, w trakcie oraz po jej zakończeniu. Opisz swój projekt (po ang.) na stronie internetowej, informuj o nim za pośrednictwem Twittera, przygotuj się do prezentacji i zabezpiecz na wypadek nieprzewidzianych sytuacji, skup się na idei i nie oszczędzaj w prezentacji danych liczbowych oraz wydrukuj odpowiednią ilość wizytówek i rozmawiaj z innymi - to wybrane rady twórców Adtaily.com kierowane do uczestników Mini Seedcamp w Warszawie.

Partnerami Mini Seedcampu w Warszawie, który odbędzie się 18 marca (budynek Agory, ul. Czerska) są Agora, portal Gazeta.pl oraz Aula Polska.

Źródło: http://media.netpr.pl