Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Miedwiediew tweetuje ze Schwarzeneggerem

Gubernator Kalifornii, Arnold Schwarzenegger jest od niedzieli z wizytą w Moskwie, gdzie zachęca rosyjskie władze do zwrócenia większej uwagi na przemysł wysokiej technologii. Podczas przyjazdu, Schwarzenegger i prezydent Rosji - Dmitrij Miedwiediew wymienili wiadomości na Twitterze.

Miedwiediew tweetuje ze Schwarzeneggerem

Jako aktor, Schwarzenegger, grał m.in. rosyjskiego policjanta Ivana Danko wysłanego ze specjalną misją do USA w thrillerze "Red Heat" z 1988 r.

Polecamy:

Schwarzenegger przewodzi delegacji czołowych prezesów firm technologicznych, która spotka się dziś z Miedwiediewem i odwiedzi Skolkovo niedaleko Moskwy, gdzie Rosja pracuje nad swoim odpowiednikiem Doliny Krzemowej.

Miedwiediew chce stworzyć w Rosji centrum technologiczne podobne do Kalifornii po to, by uniezależnić gospodarkę od ropy naftowej i gazu ziemnego. Prezydent Rosji zainteresował się nową technologią podczas wizyty w Kalifornii. Wtedy też zredagował swój pierwszy wpis na Twitterze.

"Właśnie wylądowałem w Moskwie. Piękny dzień. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę prezydenta Miedwiediewa" - napisał Schwarzenegger na swojej oficjalnej stronie na Twitterze po przybyciu do stolicy Rosji [w niedzielę].

"@Schwarzenegger, witamy w Moskwie. Czekamy na Ciebie i Twoją delegację w @skolkovo" - odpisał w swojej wiadomości Dmitrij Miedwiediew.

"Zaangażowanie Rosji w tworzenie własnego zagłębia wysokiej technologii będzie korzystne nie tylko dla mieszkańców i gospodarki Rosji, ale i Kalifornii" - mówił ostatnio w oficjalnym oświadczeniu Schwarzenegger.

W delegacji gubernatora Kalifornii są m.in. były prezes Intela - Craig Barrett oraz przedstawiciele firm, takich jak Google, Microsoft i Oracle.

Zobacz na Twitterze: @schwarzenegger, @medvedev.