Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Merlin wysyła za darmo

Największy polski sklep internetowy uruchomił dziś program "100 za 100", dzięki któremu stali klienci sklepu będą otrzymywali zamówienia bez dodatkowych opłat. O tym, jakie zamówienia wysyłane będą za darmo, decydować ma to, ile dany klient kupił do tej pory w Merlin.pl oraz to, ile kupuje w czasie danej sesji.

Zasada działania programu jest prosta: osoba, która w 2003 r. w Merlinie wydała mniej niż 100 zł, by nie płacić za przesyłkę musi zakupić towary za co najmniej 250 zł. Jeśli wydaliśmy już w br. od 100 do 199 zł - bez opłat wysłane zostaną zakupy o wartości przekraczającej 100 zł, zaś wydanie w 2003 r. od 200 do 499 pozwoli na otrzymywanie bez opłat zamówień za co najmniej 80 zł. Osoby, które od 1 stycznia zamówiły towary o łącznej wartości przekraczającej 1000 zł, za dostarczenie paczki nie będą musiały płacić w ogóle.

Na takich zasadach będzie można otrzymać wszystkie zamówienia złożone i potwierdzone do 30 września 2003.

Więcej informacji:

http://www.merlin.com.pl