Merlin rozszerza działalność - czas na modę

Merlin.pl, jeden z najbardziej znanych polskich sklepów Internetowych, postanowił poszerzyć asortyment o modę. Póki co oferta jest dosyć skromna, ale wkrótce ma zostać poszerzona.

Jako, że wstrzymane zostało przejęcie Merlina przez Empik, firma postanowiła nie zasypiać gruszek w popiele i rozszerzyć działalność o modę. Oprócz ubrań na stronie Merlina kupimy również zegarek, biżuterię czy torebkę. Duża część oferty to produkty firm do tej pory nieobecnych na polskim rynku.

"Polski e-commerce jest w fazie dynamicznego rozwoju, a Polaków nie trzeba już przekonywać do zakupów w sieci. Wraz ze zwiększaniem się dostępu do Internetu, zwiększa się świadomość, jakie możliwości on stwarza. Ponadto właśnie w dorosłe życie wkracza pokolenie, które wychowało się na Internecie. Zacznie się coraz ostrzejsza walka o Klienta, wygra ją ten, kto będzie miał najlepszą ofertę" - mówi Anna Bogdańska, prezes Merlin.pl.

Przy okazji otwarcia nowego działu, Merlin.pl rozpoczął akcję "Przymierzaj i kupuj bez obaw!", w ramach, której klienci mogą liczyć na zwrot kosztów wysyłki, w przypadku odesłania towaru.

"Jesteśmy przekonani, że dział Moda zainteresuje nowych klientów, a dotychczasowym umożliwi bardziej komplementarne zakupy" - kończy Anna Bogdańska.