Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Menedżer w Onecie

Onet uruchomił we współpracy z Instytutem Zarządzania serwis przeznaczony dla kadry kierowniczej.

W serwisie menedzer.onet.pl znajdują się publikacje biznesowe – artykuły ekspertów dotyczące strategii, motywowania, rekrutacji, sprzedaży i marketingu. W serwisie umieszczono kalendarium szkoleń, użytkownicy mogą zapisać się także na newslettery i eksperckie listy mailngowe. Serwis zawiera ponadto bazę z opisami oprogramowania do zarządzania firmą.

Poprzez witrynę można otrzymać kartę Instytutu Zarządzania, uprawniającą do korzystania z ofert i przywilejów członków Instytutu. Jego członkowie otrzymują dostęp do pakietu szkoleń zamkniętych, prenumeratę czasopism o zarządzaniu, bezpłatne raporty z opisami rynków, zaproszenia na projekty Instytutu, mają także bezpłatny udział w seminariach w całym kraju.