Megapanel, styczeń 2011 - serwisy tematyczne

Megapanel, styczeń 2011 - serwisy tematyczne

Kategoria: Sport

W kategorii sport lekki spadek Wirtualnej Polski wykorzystał Onet, który zyskał nieco ponad 250 tysięcy RU i wszedł na pierwsze miejsce w zestawieniu. Prawie 400 użytkowników przybyło również sportowym serwisom grupy Gazeta.pl. Sporo ze swojego zasięgu stracił serwis do śledzenia wyników online - livescore.com.

Kategoria: Styl życia

W kategorii styl życia Onet stracił ponad pół miliona użytkowników i oddał tym samym pierwsze miejsce Wirtualnej Polsce, która utrzymała wynik z grudnia 2010. Na miejscu 20 pojawił się kolejny serwis z przepisami - wielkiezarcie.com.

Kategoria: Turystyka

Po świątecznej gorączce na popularności mocno stracił rozklad-pkp.pl, zamieniając się pozycjami z Onetem, którego serwis turystyczny zyskał ponad 400 tysięcy użytkowników. Niespodzianką jest zniknięcie z TOP20 serwisu odleglosci.pl, który w grudniu miał 9. miejsce.

Kategoria: Wyszukiwarki i katalogi

Najbardziej imponującym wynikiem może pochwalić się bing.com, który w stosunku do grudnia zyskał 100% RU i jest już na czwartej pozycji z zasięgiem przekraczającym 15 procent. Niezagrożonym numerem jeden pozostaje oczywiście Google, który zasięgu ma 91,20%