Megapanel marzec 2011 r. - Grupa Gazeta.pl wciąż w górę, ogromny wzrost Groupona

Prezentujemy zestawienie najpopularniejszych witryn i aplikacji internetowych, z których korzystają polscy użytkownicy sieci. Grupa Gazeta.pl kontynuuje swój marsz w górę zestawienia i po wyprzedzeniu NK.pl jest już na czwartym miejscu. O2 spadło na 10 miejsce i jest ostatnim serwisem przekraczającym liczbę 10 milionów użytkowników.

 Megapanel marzec 2011 r. - Grupa Gazeta.pl wciąż w górę, ogromny wzrost Groupona

Niezwykle ciekawa jest również pogoń Facebooka za największym polskim serwisem społecznościowym Nk.pl. Strona założona przez Marka Zuckerberga zyskała w tym miesiącu kolejne 700 tysięcy użytkowników, wykonując tym samym kolejny duży krok w kierunku przegonienia Naszej Klasy.

Niezłym wynikiem może się również pochwalić YouTube, który w marcu zyskał prawie 300 tysięcy RU. Do pierwszej dwudziestki po raz pierwszy wdarł się Groupon, który zanotował niesamowity wzrost oglądalności - liczba użytkowników odwiedzających strony giganta zakupów grupowych wzrosłą w marcu o dwa miliony.

Dzięki zyskaniu kolejnych 500 tysięcy użytkowników Onet oddalił się znacząco od Nk.pl.Po miesięcznej obecności z zestawienia wypadły demotywatory.pl, a zastąpiło je adobe.com.