Megapanel, grudzień 2010 r. - serwisy tematyczne

Kategoria: Nowe technologie

Ponad 5 mln internautów zagląda do serwisów technologicznych Grupy Interia.pl. Swój rajd na szczyt kontynuują dobreprogramy.pl (2. miejsce, 4,1 mln real users). Spadek Chip.pl wykorzystały witryny FrazPC.pl (10. miejsce) i Telepolis.pl (11. miejsce).

Kategoria: Praca

Grupa Wirtualna Polska nowym liderem w kategorii Praca. Wyprzedziła serwisy Grupy Gazeta.pl i Grupy Pracuj.pl. W zestawieniu aż 5 nowości: Grupa Money.pl (7. miejsce), Praca.gratka.pl (10. miejsce), Praca.eGospodarka.pl (17. miejsce), Pracowita.pl (19. miejsce) i Grupa Onet.pl - Praca.

Kategoria: Publiczne

Przed Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w zestawieniu pojawił się wosp.org.pl. Prawie 1,2 mln internautów pomaga dzieciom w serwisie Pajacyk.pl.

Kategoria: Społeczności

Do polskich internautów nieśmiało zapukał Twitter. Serwis pojawił się w zestawieniu na ostatnim miejscu, z zasięgiem 6,16 proc. i nieco ponad 1,1 mln real users. Rośnie Nasza Klasa (trzecia siła w polskim internecie), ale nadal zbliża się do niej Facebook. Na uwagę zasługuje skok Akazoo.pl - zasięg serwisu wzrósł o 7,75 pkt procentowych, a w grudniu 2010 r. zajrzało tam prawie 3 mln użytkowników.