Masowe -e-mailingi i masowe SMS'y od Jet.Mail

Jet.Mail - system do masowego e-mailingu firmy IMPartner - został wyposażony w moduł umożliwiający tworzenie i masowe wysyłanie SMS'ów.

Wysyłka na telefony komórkowe korzysta z jądra systemu Jet.Mail, które pozwala na masową wysyłkę zarówno SMS'ów jak i listów elektronicznych do konkretnej grupy odbiorców, którzy są identyfikowani zarówno dzięki danym, które sami zadeklarowali, jak i na podstawie danych o historii ich zachowań.

Obsługa SMS'ów jest w pełni zintegrowana z obsługą e-maili, co zwiększa możliwości komunikacji w zakresie danej kampanii informacyjno-marketingowej.

Pierwszym klientem, który zastosował moduł SMS systemu Jet.Mail dla swoich akcji marketingowych jest TelePizza. Komunikat SMS oraz email przybrał formę kuponu z odpowiednim kodem zapewniającym zniżkę w lokalach TelePizzy. Ponieważ każdy kod był przypisywany indywidualnie, więc firma IMPartner zebrała przy okazji dane o tym, jaki rodzaj pizzy lubią osoby, do których dotarła wysłana przesyłka.

Oprócz TelePizza z systemu Jet.Mail korzystają między innymi: Orange, Puls Biznesu, WarnerBros, Verlag Dashofer, Era, Discovery Channel i inni.