• Facebook
  • Twitter
  • GooglePlus
  • YouTube
  • Konferencje
  • Raporty
  • Wiadomości
  • Tematy
    • Reklama i marketing
    • E-commerce
    • Social Media
    • Case Study
  1. Strona główna
  2. Wiadomości
  3. Mariusz Gliński mówi o trendach w bankowości mobilnej

Mariusz Gliński mówi o trendach w bankowości mobilnej

  • Michał Berezowski,
  • 27.05.2011, godz. 15:34
    • bankowość mobilina
    • Internet Standard
    • Mobile
    • mariusz gliński

Mariusz Gliński z banku Raiffeisen mówi o banku przyszłości, trendach w bankowości mobilnej i tym czy telefon komórkowy już wkrótce zastąpi nasze portfele. W rozmowie poruszamy również temat NFC i tego kiedy wejdzie do Polski.


Usługi Marketingowe
Content marketing

Tworzenie treści to nasza pasja

Lead Generation

Mierzalne wsparcie sprzedaży

Performance Marketing

Precyzyjna komunikacja z użytkownikiem

Wideomarketing

Live Video, webinaria, webcasty, wideomarketing

Badania

Pogłębiona informacja i wartościowa treść

Na ten temat
Nadchodzi era interwidza
Poradnik e-Marketera do bezpłatnego pobrania
mytaxi - mobilny system płatności za kursy taksówek
Konferencja 2K13 zakończona. Do zobaczenia w przyszłym roku!
Raporty
Mobile w biznesie Raport mobileSTANDARD to sposób na poszerzenie wiedzy dotyczącej rynku mobile w Polsce. Z raportu dowiesz się m.in. o wykorzystaniu czwartego i piątego ekranu w polskich gospodarstwach domowych, zjawisku multiscreeningu, video marketingu na YouTube oraz o technologii mobilnych w sprzedaży. Prócz tego ciekawe case study z Polski i ze świata oraz wiele więcej! Zapraszamy do pobrania!
Mobile 2011 Raport Mobile 2011 to pierwsza publikacja Internet Standard poświęcona rynkowi mobilnemu. W raporcie przedstawiamy i analizujemy najnowsze trendy związane z dynamicznym rozwojem rynku mobilnego oraz prezentujemy gotowe rozwiązania, które już teraz z powodzeniem wykorzystywane są w branży m-commerce i m-marketingu.
Najnowsze
W jaki sposób działy marketingu i sprzedaży mogą wykorzystać sztuczną inteligencję do wydobycia wartości z posiadanych danych?
Sprint, maraton czy forma na całe życie? Jak marketing automation pomaga przestawić się na budowanie relacji z klientem.
Trendy w marketingu online 2018
Jak dostarczyć właściwą wiadomość do właściwej osoby we właściwym czasie? Marketing automation tematem najnowszej edycji IAB HowTo
IDG Marketing Hub 1: Czy marketing B2B musi być nudny?
Komunikacja w B2B – jaka jest, a jaka być powinna?
Najpopularniejsze
Wejść w buty klienta, czyli słów kilka o skutecznej komunikacji
Dobry webinar, czyli o czym musisz pomyśleć, żeby widzowie byli zachwyceni
Komunikacja w B2B – jaka jest, a jaka być powinna?
IDG Marketing Hub 1: Czy marketing B2B musi być nudny?
A jeśli okaże się, że webinar to narzędzie właśnie dla Ciebie
Jak wybrać oprogramowanie dla Twojego sklepu internetowego?
Jaka jest wielkość polskiego rynku e-commerce?
Raport Mary Meeker: Internet Trends 2017 na Code Conference

internetSTANDARD dostarcza najświeższe informacje i analizy z branży IT, e-commerce, reklamy i marketingu internetowego.

  • Kontakt
  • Reklama
  • Usługi marketingowe
  • Newslettery
  • RSS
  • Polityka prywatności
  • Polityka ciasteczek
  • Wytyczne ASME
  • Regulamin

Tematy

  • Reklama i marketing
  • E-commerce
  • Social Media
  • Case Study

Serwisy IDG

  • Kiosk
  • E-Seminaria
  • Konferencje
  • IDG TV
  • Whitepapers
  • Business IT
  • Sieci
  • PC & Mobile

Znajdź nas Facebook Twitter

Kopiowanie, reprodukcja, retransmisja lub redystrybucja jakichkolwiek materiałów zamieszczonych w serwisie internetSTANDARD w całości lub w części, w jakimkolwiek medium lub w jakiejkolwiek formie bez oficjalnej zgody wydawnictwa jest stanowczo zabronione.

× Ta strona używa cookies. Można zmienić ich ustawienia w przeglądarce. Dowiedz się więcej o naszej Polityce ciasteczek.
Reklama zamknie się za 15 sekund. Przejdź do serwisu »