Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Marcin Pery - z Gemiusa do Polsatu

Marcin Pery, dotychczas wiceprezes Gemius S.A., przeszedł do nowopowstającej struktury zajmującej się internetem w telewizji Polsat, poinformowała spółka Polsat w komunikacie.

Marcin Pery ma się zająć w Polsacie tworzeniem nowych projektów internetowych, pierwszym z nich będzie realizacja projektu transmisji na żywo online meczów Euro 2008.

-Jesteśmy dumni, że udało nam się przekonać do współpracy tak wybitnego specjalistę. Cieszymy się, że Marcin Pery zdecydował się poprowadzić nasz nowy projekt internetowy, widząc w tym szansę swojego rozwoju. Jego osoba jest dla nas gwarancją powodzenia naszych planów, związanych z inwestycjami w nowe technologie - mówi Zygmunt Solorz-Żak, przewodniczący rady nadzorczej Telewizji Polsat.

Marcin Pery - z Gemiusa do Polsatu

Marcin Pery

Marcin Pery ukończył Wydział Cybernetyki w Wojskowej Akademii Technicznej. Od 2002 do 2008 roku jego działalność zawodowa związana była z firmą Gemius SA, w której pełnił funkcję wiceprezesa zarządu oraz dyrektora ds. strategii i rozwoju. Jest wykładowcą w Wojskowej Akademii Technicznej.

Marcin Pery jest jednym z prelegentów konferencji MediaStandard, która odbędzie się już 5 i 6 marca w Warszawie.