Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

MapaMap otwiera się na reklamodawców

IMAGIS S.A. producent map cyfrowych oraz oprogramowania do nawigacji GPS, wprowadza do oferty możliwość zamieszczania reklam w swoim produkcie - nawigacji MapaMap.

MapaMap to popularne oprogramowanie do nawigacji, które można spotkać w kilkunastu różnych markach urządzeń GPS. Pomysł na zamieszczenie reklam w nawigacji MapaMap wypłynął od agencji reklamowych, które dostrzegły w niej ciekawe medium za pomocą, którego można precyzyjnie dotrzeć do kierowców i podróżnych.

"Nawigacja GPS to między innymi ekran, o przekątnej 4, 5, 7 czy nawet 9", który towarzyszy nam w podróży. Naturalnym etapem rozwoju tego produktu jako urządzenia multimedialnego jest wprowadzenie do niego coraz większej liczby, użytecznych w podróży informacji, w tym również reklam" - twierdzi Łukasz Brzostek, Kierownik Działu Marketingu firmy IMAGIS. "Dołożymy oczywiście wszelkich starań, aby treści reklamowe pojawiające się w naszej nawigacji, nie tylko nie przeszkadzały w korzystaniu z funkcji nawigacyjnych, ale rozszerzały zakres informacji dla kierowcy. Będziemy także dbali, by dotyczyły one produktów i usług użytecznych dla kierowców i współpasażerów. Mamy nadzieję, że wzbogacą one, szeroki już dziś zakres informacji, jakich dostarcza MapaMap" - dodaje Brzostek.

MapaMap otwiera się na reklamodawców

Projekt wprowadzenia reklam do nawigacji dopiero startuje. Partnerem IMAGIS w tym przedsięwzięciu będzie między innymi wrocławska firma TRO MEDIA, specjalizująca się w zarządzaniu powierzchnia reklamową, z którą nawiązana została trwała współpraca.

Podobną współpracę, od początku 2010 roku nawiązana została z serwisem internetowym EHOLIDAY.PL, który już wprowadził możliwość reklamowania obiektów noclegowych - hoteli, pensjonatów i kwater - w systemie nawigacji MapaMap.

MapaMap otwiera się na reklamodawców