MapaMap otwiera się na reklamodawców

IMAGIS S.A. producent map cyfrowych oraz oprogramowania do nawigacji GPS, wprowadza do oferty możliwość zamieszczania reklam w swoim produkcie - nawigacji MapaMap.

MapaMap to popularne oprogramowanie do nawigacji, które można spotkać w kilkunastu różnych markach urządzeń GPS. Pomysł na zamieszczenie reklam w nawigacji MapaMap wypłynął od agencji reklamowych, które dostrzegły w niej ciekawe medium za pomocą, którego można precyzyjnie dotrzeć do kierowców i podróżnych.

"Nawigacja GPS to między innymi ekran, o przekątnej 4, 5, 7 czy nawet 9", który towarzyszy nam w podróży. Naturalnym etapem rozwoju tego produktu jako urządzenia multimedialnego jest wprowadzenie do niego coraz większej liczby, użytecznych w podróży informacji, w tym również reklam" - twierdzi Łukasz Brzostek, Kierownik Działu Marketingu firmy IMAGIS. "Dołożymy oczywiście wszelkich starań, aby treści reklamowe pojawiające się w naszej nawigacji, nie tylko nie przeszkadzały w korzystaniu z funkcji nawigacyjnych, ale rozszerzały zakres informacji dla kierowcy. Będziemy także dbali, by dotyczyły one produktów i usług użytecznych dla kierowców i współpasażerów. Mamy nadzieję, że wzbogacą one, szeroki już dziś zakres informacji, jakich dostarcza MapaMap" - dodaje Brzostek.

MapaMap otwiera się na reklamodawców

Projekt wprowadzenia reklam do nawigacji dopiero startuje. Partnerem IMAGIS w tym przedsięwzięciu będzie między innymi wrocławska firma TRO MEDIA, specjalizująca się w zarządzaniu powierzchnia reklamową, z którą nawiązana została trwała współpraca.

Podobną współpracę, od początku 2010 roku nawiązana została z serwisem internetowym EHOLIDAY.PL, który już wprowadził możliwość reklamowania obiektów noclegowych - hoteli, pensjonatów i kwater - w systemie nawigacji MapaMap.

MapaMap otwiera się na reklamodawców