MamBiznes.pl promuje ciekawe start-upy

"Pokaż światu swoją firmę" to hasło pod którym portal dla młodych przedsiębiorców promować chce na swych łamach ciekawe start-upy. Całkowicie bezpłatnie.

MamBiznes.pl - portal młodych przedsiębiorców myśląc o początkujących firmach internetowych stwarza im możliwość prezentacji swoich produktów i usług na łamach serwisu.

Zależy nam na każdej mikrofirmie dlatego niezależnie czy początkujące przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją statków kosmicznych czy sprzątaniem jego oferta pojawi się na stronie - zapewnia Grzegorz Marynowicz, pomysłodawca i właściciel portalu.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres [email protected] w tytule wpisując "Start-up". Redaktorzy portalu skontaktują się z nadawcą zgłoszenia, odpowiednio przygotowany opis oferty firmy znajdzie się w zakładce "Start-up", a wybrane przedsięwzięcia trafią na stronę główną portalu. Zgłaszający nie ponosi żadnych kosztów związanych z umieszczeniem danych w portalu.

Od początku w naszym zamyśle było, aby nie dzielić młodych firm na internetowe i pozostałe czy ciekawe i mało innowacyjne. Pod tym względem nasz serwis jest jedynym miejscem w polskim Internecie przeznaczonym dla wszystkich początkujących przedsiębiorców. Nie szufladkujemy, nie oceniamy, nie wytykamy błędów bo o od tego w Polsce mamy wielu specjalistów. Chcemy dać szansę każdemu przedsięwzięciu na zaistnienie bo wierzymy w polską przedsiębiorczość - dodaje Marynowicz.