Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

MacroSoft ma nowy CRM

Spółka zawarła umowę z kanadyjską firmą Cognicase dotyczącą sprzedaży opartego na Lotus Notes systemu CRM Maximizer Enterprise. Będzie to pierwszy nieautorski produkt w ofercie MacroSoftu.

Spółka podpisała umowę o współpracy z firmą Cognicase - producentem narzędzi analitycznych i systemów CRM. Na mocy zawartej umowy oferta warszawskiego producenta zostanie poszerzona o system Maximizer Enterprise oparty na Lotus Notes. Oprogramowanie CRM kanadyjskiego producenta będzie pierwszym nieautorskim produktem w ofercie MacroSoftu.

Przedstawiciele MacroSoftu utrzymują, iż firma zdecydowała się na oprogramowanie CRM Cognicase ze względu na łatwość jego implementacji (obsługa przez przeglądarkę) i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb użytkowników. Firma otrzymała pełny dostęp do kodów źródłowych aplikacji. Dzięki umowie z Cognicase spółka zamierza aktywniej konkurować na rynku systemów do zarządzania kontaktami z klientami. Na optymistycznych prognozach dotyczących rozwoju rynku CRM w Polsce MacroSoft oparł założenia finansowe na 2002 r.