MacroSoft ma nowy CRM

Spółka zawarła umowę z kanadyjską firmą Cognicase dotyczącą sprzedaży opartego na Lotus Notes systemu CRM Maximizer Enterprise. Będzie to pierwszy nieautorski produkt w ofercie MacroSoftu.

Spółka podpisała umowę o współpracy z firmą Cognicase - producentem narzędzi analitycznych i systemów CRM. Na mocy zawartej umowy oferta warszawskiego producenta zostanie poszerzona o system Maximizer Enterprise oparty na Lotus Notes. Oprogramowanie CRM kanadyjskiego producenta będzie pierwszym nieautorskim produktem w ofercie MacroSoftu.

Przedstawiciele MacroSoftu utrzymują, iż firma zdecydowała się na oprogramowanie CRM Cognicase ze względu na łatwość jego implementacji (obsługa przez przeglądarkę) i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb użytkowników. Firma otrzymała pełny dostęp do kodów źródłowych aplikacji. Dzięki umowie z Cognicase spółka zamierza aktywniej konkurować na rynku systemów do zarządzania kontaktami z klientami. Na optymistycznych prognozach dotyczących rozwoju rynku CRM w Polsce MacroSoft oparł założenia finansowe na 2002 r.