Maciej Budzich współpracuje z Think Kongiem

Maciej Budzich, jeden z najbardziej znanych blogerów w Polsce, nawiązał współpracę z agencją interaktywną Think Kong. Budzich jest autorem bloga o mediach, marketingu i Internecie - blog.mediafun.pl

Maciej Budzich dołączy on do nowego teamu kreatywnego na zasadach konsultanta projektów związanymi z kampaniami realizowanymi w blogosferze.

"Chcielibyśmy, żeby wiedza i doświadczenia Maćka pomogły nam realizować jeszcze ciekawsze projekty" - komentuje Norbert Kilen z Think Kong - "Wspólnie zaczęliśmy już prace nad kilkoma przedsięwzięciami, w których część działań będzie adresowana do blogerów."

"Mam okazję współpracować i konsultować sporo projektów, które dotyczą mediów społecznościowych, blogosfery. Łatwo też zaobserwować coraz większe zainteresowanie tym tematem zarówno ze strony agencji jak i klientów. Tak szybko ewoluująca branża wymusza ciągłe trzymanie ręki na pulsie i planowanie elastycznych strategii. W ramach naszej współpracy będę wspierał team kreatywny Think Konga swoją wiedzą, doświadczeniem i znajomością specyfiki polskiej blogosfery i krajowego kawałka mediów społecznościowych" - mówi Maciej Budzich.