MSN.gazeta.pl - już jest

Treści od Agory i usługi od Microsoft - zapowiedziany w czerwcu wspólny portal firm dostępny jest pod adresem http://MSN.gazeta.pl .

Na mocy umowy podpisanej w czerwcu 2009 r. pomiędzy Agorą SA i firmą Microsoft w miejscu działającej od roku witryny msn.pl powstał portalhttp://msn.gazeta.pl .

Nowy układ strony głównej portalu zapewnia użytkownikom dostęp do najnowszych wiadomości dostarczanych przez Agorę oraz do popularnych usług: m.in. poczty Hotmail, komunikatora Live Messenger i wyszukiwarki Bing. Serwis wzbogacono o więcej treści multimedialnych oraz o informacje rozrywkowe i technologiczne.

MSN.gazeta.pl - już jest

msn.gazeta.pl

Czerwcowa umowa zakładała wyłączność Gazety.pl na sprzedaż i rozwijanie oferty reklamowej wszystkich polskich produktów internetowych Microsoft. Obecnie reklamodawcy korzystać mogą z pakietu połączonych stron głównych portalu Agory i Microsoftu oraz portali Gazeta.pl i Wyborcza.pl oraz wprowadzonych niedawno reklam wielkoformatowych i rozwiązań firmy Eyeblaster, z którą Agora nawiązała współpracę.

Ponadto, zapisy umowy dotyczyły wdrożenia do wybranych serwisów Agory technologii i produktów z pakietu Windows Live: narzędzi do komunikacji(m.in. poczta elektroniczna, komunikator) oraz współdzielenia informacji (np. zdjęcia, blogi).

Zasięg serwisu msn.gazeta.pl - zgodnie z podpisaną umową - ma być wliczany do wyniku Grupy Gazeta.pl.

Źródło: Agora