MRM Worldwide dla MasterCard

MRM Worldwide stworzyła stronę poświęconą kartom w technologii zbliżeniowej MasterCard®PayPass. Odwiedzający ją internauta znajdzie na niej informacje potrzebne przyszłym i obecnym posiadaczom tej karty.

Ideę płatności zbliżeniowych MRM Worldwide przedstawiła na stronie www.paypass.pl poprzez kilka mini gier, których celem jest uzmysłowienie ile czasu może zająć wykonanie prostych czynności. Gracz musi w jak najkrótszym czasie między innymi otworzyć paczkę, znaleźć częstotliwość stacji radiowej, rozpakować walizkę. Finałem zabawy jest przeprowadzenie transakcji w wysokości 20 złotych poprzez terminal PayPass.

MRM Worldwide dla MasterCard

www.paypass.pl

Poza grą strona oferuje szereg informacji, które są istotne dla przyszłych i obecnych posiadaczom kart MasterCard® PayPass i Maestro® PayPass. Autorzy wyjaśniają zarówno sposób w jaki ten system działa, sposoby zabezpieczeń, a także przydatne informacje dotyczące banków, które wydają nowy rodzaj karty jak i miejsca gdzie można nimi płacić.

Płatności w technologii MasterCard®PayPass MasterCard Europe wprowadził na polski rynek już w grudniu 2007 roku. Na świecie jest już 37 milionów kart kredytowych MasterCard PayPass i debetowych Maestro PayPass i są one akceptowane w ponad 122 000 miejscach sprzedaży, a technologia płatności zbliżeniowej opracowana przez MasterCard działa lub jest wdrażana w 24 krajach.