Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

M.nokaut.pl - pierwsza mobilna porównywarka cen w Polsce

Znana, polska porównywarka cen - Nokaut.pl, wchodzi na rynek z wersją mobilną. Dzięki niej internauci będą mogli sprawdzić przez komórkę ponad 3,5 mln cen produktów w 533 sklepach internetowych. Wraz z wersją mobilną porównywarki zostały wprowadzone także dwie inne usługi: możliwość sprawdzenia ceny przy pomocy SMS oraz porównania cen pakietów pre-paid polskich operatów sieci komórkowych.

Jak mówi Agnieszka Kańkowska, e-commerce & PR manager Nokaut.pl: -- M.nokaut.pl to wersja naszej porównywarki cen, która pozwala sprawdzić ceny w wyszukiwarce zoptymalizowanej dla telefonów komórkowych. Wystarczy włączyć przeglądarkę internetową zgodną z WAP 2.0 w telefonie i wpisać adres m.nokaut.pl, aby już po chwili znać najniższą cenę dowolnego produktu w internecie.

Dzięki mobilnej porównywarce konsument jest w stanie sprawdzić czy cena produktu, który chce kupić w sklepie "w realu" nie jest za wysoka jednocześnie otrzymując listę sklepów, które oferują go w niższej cenie. Może więc w łatwy sposób zdecydować, gdzie dokona ostatecznego zakupu.

Ruch Nokaut.pl w kierunku mobilnego internetu jest podyktowany coraz większą popularnością telefonii komórkowej w Europie i dynamicznie rosnącą liczbą internautów, którzy ze swoimi ulubionymi stronami łączą się przez urządzenia mobilne.

M.nokaut.pl - pierwsza mobilna porównywarka cen w Polsce

Jako, że nie wszystkie telefony komórkowe wyposażone są w odpowiednią przeglądarkę internetową, twórcy m.nokaut.pl zachęcają do korzystania z darmowej przeglądarki Opera Mini. Dla posiadaczy telefonów starszej generacji przygotowano także rozwiązanie alternatywne - możliwość sprawdzenia ceny za pomocą wiadomości sms.

http://www.nokaut.pl/mobile

tekst: Konrad Szlendak