M.nokaut.pl - pierwsza mobilna porównywarka cen w Polsce

Znana, polska porównywarka cen - Nokaut.pl, wchodzi na rynek z wersją mobilną. Dzięki niej internauci będą mogli sprawdzić przez komórkę ponad 3,5 mln cen produktów w 533 sklepach internetowych. Wraz z wersją mobilną porównywarki zostały wprowadzone także dwie inne usługi: możliwość sprawdzenia ceny przy pomocy SMS oraz porównania cen pakietów pre-paid polskich operatów sieci komórkowych.

Jak mówi Agnieszka Kańkowska, e-commerce & PR manager Nokaut.pl: -- M.nokaut.pl to wersja naszej porównywarki cen, która pozwala sprawdzić ceny w wyszukiwarce zoptymalizowanej dla telefonów komórkowych. Wystarczy włączyć przeglądarkę internetową zgodną z WAP 2.0 w telefonie i wpisać adres m.nokaut.pl, aby już po chwili znać najniższą cenę dowolnego produktu w internecie.

Dzięki mobilnej porównywarce konsument jest w stanie sprawdzić czy cena produktu, który chce kupić w sklepie "w realu" nie jest za wysoka jednocześnie otrzymując listę sklepów, które oferują go w niższej cenie. Może więc w łatwy sposób zdecydować, gdzie dokona ostatecznego zakupu.

Ruch Nokaut.pl w kierunku mobilnego internetu jest podyktowany coraz większą popularnością telefonii komórkowej w Europie i dynamicznie rosnącą liczbą internautów, którzy ze swoimi ulubionymi stronami łączą się przez urządzenia mobilne.

M.nokaut.pl - pierwsza mobilna porównywarka cen w Polsce

Jako, że nie wszystkie telefony komórkowe wyposażone są w odpowiednią przeglądarkę internetową, twórcy m.nokaut.pl zachęcają do korzystania z darmowej przeglądarki Opera Mini. Dla posiadaczy telefonów starszej generacji przygotowano także rozwiązanie alternatywne - możliwość sprawdzenia ceny za pomocą wiadomości sms.

http://www.nokaut.pl/mobile

tekst: Konrad Szlendak