Lutowy ranking serwisów tematycznych

KATEGORIA TURYSTYKA

Serwisy Google.com zdobywają kolejne punkt zasięgu i wyprzedzają tym samym Grupę Eholiday.pl. Grupa Easygo.pl wzrost z 15. na 12. miejsce.

Lutowy ranking serwisów tematycznych

KATEGORIA NOWE TECHNOLOGIE

W tej kategorii pozycje niekwestionowanego lidera utrzymuje IDG - Nowe technologie z ponad 20% zasięgiem. Rapidshare.com, które jeszcze w styczniu zajmowało czwarte miejsce w kategorii "nowe technologie", obecnie wypadło całkiem z rankingu. Spada tez zasięg WP.pl oraz dobreprogramy.pl

Lutowy ranking serwisów tematycznych

KATEGORIA PRACA

Jobpilot zyskał 0,5% i wylądował na 6. miejscu. Aż o 4 oczka spada Money.pl - Praca, a jej miejsce na 4. pozycji zajmuje serwis Wirtualnej Polski o tej samej tematyce.

Lutowy ranking serwisów tematycznych

KATEGORIA SPOŁECZNOŚCI

Spada peb.pl (na 10. miejsce), co jest powiązane ze spadkiem popularności Rapidshare.com, który jest solą działalności serwisu. Wirtualna Polska - Społeczności awansuje z 10. na 7, a Google-blogger.com z 8. na 6.

Lutowy ranking serwisów tematycznych

Liczebność próby: N=18838. Grupa objęta badaniem 7+. Do badania wykorzystano dane o strukturze demograficznej pochodzące z badania NetTrack Millward Brown SMG/KRC prowadzonego na próbie dobieranej i ważonej przez PBC.

Zestaw kategorii tematycznych został ustalony i zaakceptowany przez Radę Badania Megapanel PBI/Gemius.

Patrz także:

Styczniowe wyniki Megapanelu - najpopularniejsze witryny w Polsce.