Ludna Republika WWW

Onet.pl poinformował, że liczba kont założonych w serwisie społeczności internetowych Republika WWW, przekroczyła właśnie 300 tys.

W serwisie znajdziemy witryny o zróżnicowanej tematyce i przeznaczeniu - od stron prywatnych, przez strony firm, organizacji społecznych, aż po witryny organów samorządowych czy szkolnych.

Użytkownicy Republiki mogą korzystać m.in. z WebMajstra, programu ułatwiającego zupełnym laikom stworzenie władnej strony WWW, "Strefę Zrzutu" (bibliotekę darmowych i shareware'owych aplikacji) oraz "Fabrykę WWW" (zbiór informacji dotyczących zakładania konta WWW, tworzenia witryny, projektowania stron i ich propagowania w Internecie). Możliwe jest również skontaktowanie się i uzyskanie pomocy od redaktorów serwisu Republika WWW.

Republika WWW (część portalu Onet.pl) wystartowała w połowie 1999 r. Serwis, oprócz udostępniania internautom miejsca na własne witryny WWW, oferuje również usługi dodatkowe (w tym m.in. płatne konta o lepszych parametrach z możliwością dalszej rozbudowy).

Więcej informacji:

http://www.republika.pl