Love4Catholic.com - czyli przeznaczeni za granicą

Serwis randkowy Przeznaczeni.pl rozpoczął ekspansję na rynki zachodnie. Dziś uruchomiono Love4Catholic.com przygotowany na rynek anglojęzyczny i UnoParaOtro.com w krajach hiszpańskojęzycznych.

Właścicielem serwisów jest Synergy Team. Prezes Maciej "Magic" Koper przedstawia najbliższe plany: "Od dzisiaj rozpoczynamy działania promocyjne w Wielkiej Brytanii, USA oraz Australii. Następnie ruszamy w Hiszpanii, Meksyku oraz pozostałych krajach Ameryki Łacińskiej. Oba serwisy to kontynuacja projektu Przeznaczeni.pl, w którym zarejestrowanych jest ćwierć miliona użytkowników."

Najwyraźniej większość z tych kont to martwe profile. Jak podaje badanie Megapanel PBI/Gemius (lipiec 2010) na witrynę Przeznaczeni.pl wchodzi miesięcznie ok 66 tys. użytkowników.

Ale wracając do tematu:

Naszym celem jest stworzenie globalnego serwisu randkowego dla katolików - dodaje Daniel Surmacz Wiceprezes Synergy Team - Pomysł przyjął się w Polsce. Jesteśmy pewni, że uda się również w pozostałych krajach, w których wartości chrześcijańskie odgrywają duże znaczenie. Na świecie żyje ponad miliard katolików to do nich adresujemy nasze produkty.

Love4Catholic.com - czyli przeznaczeni za granicą

Obecnie użytkownicy mogą bezpłatnie korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisów. W przyszłości zostaną wprowadzone opłaty pozwalające na utrzymanie i rozwój projektów.

- Doświadczenie z Przeznaczeni.pl, gdzie konwersja zarejestrowanych do opłacających jest trzykrotnie wyższa od przeciętnej, wskazuje, że sukces jest możliwy. Niewiele polskich firm podejmuje ekspansję w Internecie. Uważam, że to błąd. W Internecie ciągle jest miejsce na nowe inicjatywy i są możliwości na odniesienie sukcesu. - dodaje Maciej "Magic" Koper.

Przy okazji otrzymania informacji o ekspansji Przeznaczeni.pl dowiedziałem się także, że za granicę wybiera się Sympatia.pl. Dowodem jest anglojęzyczny Sympatia.net.

Sympatia.pl wciąż pozostaje liderem wśród polskich serwisów randkowych - miesięcznie odwiedza ją 1,3 mln użytkowników (real users).

Ciekawostka: W sierpniu Fundacja Przeznaczeni.pl powołała do życia wyszukiwarkę mszy świętych - Msze.pl.