Livebrand.pl - reklama w społecznościach od twórców Papilota

Grupa g7media uruchamia agencję social media marketingu specjalizującą się głównie w reklamie na Facebooku.

Specjalna komórka w ARBOinteractive dedykowana reklamom w Facebooku, oddział social media marketingowy w K2 czy agencji Pride and Glory, butik kreatywny Brandkarma od Grupy o2.pl - to przykłady powstałych niedawno inicjatyw, które specjalizować się mają w oferowaniu niestandardowych form marketingowych w serwisach social networkingowych, głównie w Facebooku.

Teraz grupa g7media, w portfelu której znajduje się m. in. kobiecy serwis Papilot.pl rozwija własne kompetencje w obszarze social media (głównie w Facebooku) i uruchamia agencjęhttp://Livebrand.pl .

W ofercie agencji znajduje się m. in.: kompleksowe planowanie i realizacja strategii obecności w social media, budowa stron firmowych w Facebooku (fanpage), prowadzenie kampanii na kilkudziesięciu fanpage'ach skupiających ponad 100 tys. fanów oraz reklamy angażujące. Livebrand specjalizuje się również w kampaniach i działaniach marketingowych adresowanych do kobiet - zarówno w serwisach społecznościowych jak i na innych witrynach w sieci.

Wg najnowszej, grudniowej fali badania Megapanel PBI/Gemius Facebook odwiedzany jest miesięcznie przez 3,1 mln użytkowników (real users), którzy generują ponad 711 mln odsłon i spędzają w serwisie średnio 6 godzin i 11 minut.