Lista życzeń w Merlin.pl

Merlin.pl proponuje rozwiązanie problemu niechcianych i nietrafionych prezentów i oferuje nową usługę - listę życzeń.

Za pomocą darmowej usługi każdy klient najbardziej popularnej księgarni internetowej w Polsce może stworzyć listę prezentów i udostępnić ją swym potencjalnym darczyńcom.

Nowa aplikacja umożliwia dodanie wymarzonych prezentów dostępnych w ofercie Merlin.pl (ponad 380 tys. produktów) do własnej listy życzeń oraz przesłanie jej e-mailem do znajomych i rodziny. Osoby zaproszone na listę, które zaakceptują zaproszenie, mogą kupić właścicielowi listy znajdujące się na niej produkty-prezenty.

Dodanie produktu do listy życzeń odbywa się za pomocą prostego przycisku widniejącego przy produkcie "Do listy życzeń". Właściciel listy ma dodatkowo dostęp do różnorodnych opcji umożliwiających zarządzanie jej treściami.

Lista życzeń w Merlin.pl

Merlin w ostatnim okresie wprowadza wiele użytecznych funkcjonalności. Pod koniec września gruntownie przebudowano jego szatę graficzną oraz poprawiono nawigację.

Wg raportu "E-commerce w Polsce 2008" przygotowanego przez firmę Gemius, Merlin.pl jest najlepiej rozpoznawalnym sklepem internetowym w sieci.

Dynamika zakupów w Merlinie rośnie z roku na rok. Pierwsze milionowe zamówienie sklep otrzymał w 2004 roku, dwumilionowe w 2006, trzymilionowe w 2007. Codziennie odwiedza go 100 tys. osób, składając kilka tysięcy zamówień dziennie. 11 sierpnia 2008 r. zostało złożone rekordowe 4-milionowe zamówienie.

Źródło: http://merlin.pl