Lista życzeń w Merlin.pl

Merlin.pl proponuje rozwiązanie problemu niechcianych i nietrafionych prezentów i oferuje nową usługę - listę życzeń.

Za pomocą darmowej usługi każdy klient najbardziej popularnej księgarni internetowej w Polsce może stworzyć listę prezentów i udostępnić ją swym potencjalnym darczyńcom.

Nowa aplikacja umożliwia dodanie wymarzonych prezentów dostępnych w ofercie Merlin.pl (ponad 380 tys. produktów) do własnej listy życzeń oraz przesłanie jej e-mailem do znajomych i rodziny. Osoby zaproszone na listę, które zaakceptują zaproszenie, mogą kupić właścicielowi listy znajdujące się na niej produkty-prezenty.

Dodanie produktu do listy życzeń odbywa się za pomocą prostego przycisku widniejącego przy produkcie "Do listy życzeń". Właściciel listy ma dodatkowo dostęp do różnorodnych opcji umożliwiających zarządzanie jej treściami.

Merlin w ostatnim okresie wprowadza wiele użytecznych funkcjonalności. Pod koniec września gruntownie przebudowano jego szatę graficzną oraz poprawiono nawigację.

Wg raportu "E-commerce w Polsce 2008" przygotowanego przez firmę Gemius, Merlin.pl jest najlepiej rozpoznawalnym sklepem internetowym w sieci.

Dynamika zakupów w Merlinie rośnie z roku na rok. Pierwsze milionowe zamówienie sklep otrzymał w 2004 roku, dwumilionowe w 2006, trzymilionowe w 2007. Codziennie odwiedza go 100 tys. osób, składając kilka tysięcy zamówień dziennie. 11 sierpnia 2008 r. zostało złożone rekordowe 4-milionowe zamówienie.

Źródło: http://merlin.pl