Liga Mistrzów na żywo w Onecie

Onet.pl przeprowadzi transmisje wideo, na żywo w internecie, wszystkich meczów Ligi Mistrzów. Za 10,98 zł można obejrzeć każdy z meczów rozgrywanych danego dnia.

Onet.pl przeprowadzi na żywo 125 transmisji, będzie je nadawać na ośmiu kanałach, zaoferowane mają być również archiwa powtórek i najlepszych akcji. Telewidz-internauta może wybrać, który mecz oglądać, bądź też śledzić kilka spotkań na raz.

- Do tej pory nikt w polskich mediach nie zaoferował tak kompleksowego i całościowego przekazu tych prestiżowych rozgrywek; pragnę podkreślić, że najnowszy serwis wpisuje się w realizację naszej misji: oferowania, jako multimedium, niezwykle szerokiego i różnorodnego zakresu treści - powiedział Michał Bonarowski, dyrektor redakcji Onet.pl.

W serwisie Ligi Mistrzów będą transmitowane wszystkie mecze od rozgrywek grupowych po finały.

Aby móc oglądać transmisje potrzebny jest komputer z systemem Windows, przeglądarką Internet Explorer, oraz odtwarzacz Windows Media Player. By uzyskać obraz dobrej jakości potrzebne jest szybkie łącze internetowe.

Według badania Gemius Megapanel/PBI za czerwiec 2006 serwisy sportowe Onet.pl były najpopularniejsze w kategorii Sport. Odwiedziło je 4,35 mln użytkowników.