Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Lidl otwiera e-market w Belgii

Znana doskonale w Polsce sieć marketów Lidl posiada swoją wersję online dla Niemiec, a teraz zdecydowała się na jej rozszerzenie na Belgię. Lidl Webshop dostępny jest w wersjach niderlandzkiej oraz francuskiej.

Co jednak istotne, na swoich stronach internetowych supermarket nie oferuje produktów spożywczych, a akcesoria do kuchni, narzędzia ogrodowe, kuchenki mikrofalowe, odzież, itp. Dlaczego akurat takie? Jak wyjaśnia Marjolein Frederickx, taki sam asortyment dostępny jest w normalnych sklepach Lidla, ale często jego ilość jest ograniczona. Dlatego też klienci, którzy nie będą mogli nabyć go w sklepie, mogą zamówić pożądany przedmiot w sieci.

Lidl otwiera e-market w Belgii

W celu dostarczania zakupów Lidl nawiązał współpracę z belgijskim serwisem pocztowym Bpost. Doręcza on zamówienie w czasie do dwóch dni roboczych, a przesyłka kosztuje 2,99 euro. Frederickx zapowiada, że w przyszłości wirtualny Lidl będzie również zaopatrzony w produkty spożywcze. Póki co firma chce przetestować zainteresowanie belgijskich klientów takim rozwiązaniem.