'Lekkie' chello

Firma UPC poinformowała o uruchomieniu nowej wersji usługi chello - chello light. Nowa oferta umożliwia surfowanie po Sieci z maksymalną prędkością 256 kbps (download) za 69 zł miesięcznie.

Prędkość wysyłania danych wynosi w nowej usłudze 64 kpbs. Przypomnijmy: UPC oferuje również usługi chello classic (768 kpbs za 129 zł miesięcznie) oraz chello plus (1 mbps za 199 zł). W chello obowiązują limity pobierania danych - miesięcznie można pobrać do 15 GB danych (później następuje obniżenie prędkości do 32 kbps).

"Wprowadzenie chello light jest kolejnym krokiem, po zaoferowaniu chello plus, zmierzającym do poszerzenia oferty chello w Polsce. Chcieliśmy, aby chello było dostępne dla każdej grupy użytkowników. Teraz internauci mogą wybrać spośród naszych produktów ten, który najbardziej odpowiada ich potrzebom. Dla użytkowników, którzy korzystają z Internetu w podstawowym zakresie mamy chello light. Wytrawni internauci mają do wyboru chello classic i chello plus" - powiedział Mirosław Suszek, dyrektor operacyjny UPC Telewizji Kablowej.

Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z nowej oferty chello, otrzymają dodatkowo m.in. konto e-mailowe o pojemności do 10 MB wraz z 5 aliasami, miejsce na serwerze na prywatne strony WWW o pojemności 5 MB oraz dostęp do polskojęzycznego portalu chello. Chello light dostępne będzie we wszystkich miastach, w których UPC oferuje dostęp do Internetu - tzn. w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Trójmieście, Lublinie i Szczecinie.

Więcej informacji:

http://www.chello.pl