Ładowanie w Onet.pl

Onet.pl wprowadził we współpracy z internetowym programem lojalnościowym Payback możliwość doładowania kont telefonów komórkowych działających w systemach bezabonamentowych polskich operatorów.

Nowy serwis pozwala na doładowanie kont telefonów działających w systemach Tak Tak, Simplus i Pop. Płatność jest realizowana w systemie PayU, kartą lub przelewem. Dystrybucji kodów umożliwiających dokonanie konta dokonuje firma Verna, a autoryzacja płatności dokonuje się w eCardzie.

Według informacji Przemysława Klicha, dyrektora PayBack, działający od kwietnia br. PayGSM - system doładowywania kart pre-paid w Internecie – zrealizował już około 1,8 tys. zamówień. System działał dotychczas w Allegro i macierzystym serwisie PayBack. Obecne prognozy zakładają 2-3 krotny wzrost liczby dokonanych doładowań po rozpoczęciu współpracy z Onetem.

Internauci doładowujący swoje konta pre-paid w serwisie będą mogli uczestniczyć w programie lojalnościowym PayBack; uzyskiwane w zamian za kolejne transakcje punkty można zamieniać na premie u 17 firm partnerskich programu.