LabStar - rusza konkurs Wirtualnej Polski dla startupów

Wirtualna Polska rozpoczęła konkurs LabStar, którego celem jest wyszukiwanie osób z nowymi pomysłami na biznes w Internecie. Dla zwycięzców przewidziano duże pieniądze, reklamę i oraz wsparcie technologiczne i backoffice'owe.

Do 5 kwietnia możecie zgłosić swój projekt w konkursie Wirtualnej Polski dla startupów.

Polecamy:

Zobacz też:

LabStar to projekt dla start-upów, w których udział wziąć mogą wszyscy, którzy myślą, że mają ciekawy pomysł na nowy serwis lub usługę internetową.

Konkurs składa się z trzech etapów, a dla zwycięzców przewidziano do 200 tys. złotych w gotówce na finansowanie realizacji pomysłu oraz do 750 tys. zł w reklamie na stronach Wirtualnej Polski.

Co równie istotne, gwarantujemy wsparcie technologiczne i backoffice'owe, m.in. w kwestiach prawnych oraz księgowych - mówi koordynator programu, Marcin Pokojski.

Zgłoszenia do konkursu WP można wysyłać do 5 kwietnia. Na początek potrzebny jest krótki opis pomysłu, a także informacje na temat osoby zgłaszającej lub zespołu.

Wirtualna Polska chce by zwycięzcy LabStar weszli z nią w spółkę. Co ważne, firma obejmie w nich udziały mniejszościowe.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie konkursu LabStar.