Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

LabStar - rusza konkurs Wirtualnej Polski dla startupów

Wirtualna Polska rozpoczęła konkurs LabStar, którego celem jest wyszukiwanie osób z nowymi pomysłami na biznes w Internecie. Dla zwycięzców przewidziano duże pieniądze, reklamę i oraz wsparcie technologiczne i backoffice'owe.

Do 5 kwietnia możecie zgłosić swój projekt w konkursie Wirtualnej Polski dla startupów.

Polecamy:

Zobacz też:

LabStar to projekt dla start-upów, w których udział wziąć mogą wszyscy, którzy myślą, że mają ciekawy pomysł na nowy serwis lub usługę internetową.

Konkurs składa się z trzech etapów, a dla zwycięzców przewidziano do 200 tys. złotych w gotówce na finansowanie realizacji pomysłu oraz do 750 tys. zł w reklamie na stronach Wirtualnej Polski.

Co równie istotne, gwarantujemy wsparcie technologiczne i backoffice'owe, m.in. w kwestiach prawnych oraz księgowych - mówi koordynator programu, Marcin Pokojski.

Zgłoszenia do konkursu WP można wysyłać do 5 kwietnia. Na początek potrzebny jest krótki opis pomysłu, a także informacje na temat osoby zgłaszającej lub zespołu.

Wirtualna Polska chce by zwycięzcy LabStar weszli z nią w spółkę. Co ważne, firma obejmie w nich udziały mniejszościowe.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie konkursu LabStar.