Kwietniowy kalendarz imprez e-commerce

Kwiecień to miesiąc, w którym dojdzie do kilku ciekawych imprez branżowych. Jednego dnia odbędą się nawet cztery - jednak w różnych rejonach kontynentu.

Kwietniowy kalendarz imprez e-commerce

Środa 6 kwietnia 2016 to równocześnie sMind na Chorwacji oraz Targi eHandlu w Katowicach. O polskich pisaliśmy, więc nieco o tych chorwackich. Nazwa sMind jest skrótem od Shopper’s Mind, a podczas imprezy zostanie ogłoszony Sieciowy Sprzedawca Roku. Pokazane zostaną także kluczowe strategie dla rozwoju e-commerce dla Chorwacji i Słowenii. A już dwa dni później, czyli 8 kwietnia, w stolicy Bułgarii odbędzie się eCommCongress. Prelekcje na nim będą mieć fachowcy e-commerce z takich firm jak Google, IAB Bulgaria, Ozone czy eMAG. Impreza ta potrwa do 9. kwietnia.

Kwietniowy kalendarz imprez e-commerce

Dziewięć dni później, 18 kwietnia, w szwajcarskim Lugano nastąpi specjalistyczne e-Commerce meets Fashion. Jak sugeruje to nazwa, tematem przewodnim jest sprzedaż odzieży w sieci. 21 kwietnia to E-Channels Day w Monachium, gdzie omawiane będą głównie metody sprzedaży wielokanałowej w e-commerce. Tego samego dnia w Hamburgu rozpocznie się także dwudniowa konferencja Digital Commerce Day. A 27 kwiecień to dzień, w którym ruszają aż cztery imprezy branżowe - w tym dwie w Wielkiej Brytanii. Pierwsza to niemieckie E-commerce Berlin Expo, druga - Estonian eCommerce, a brytyjskie to InternetRetailing Expo oraz eDelivery Expo. Szczegółowe informacje można odnaleźć na stronie każdej z wymienionych imprez.