Kwiaty przez komórkę

Telekwiaty.mobi, to zdaniem twórców, pierwszy polski sklep internetowy przygotowany specjalnie dla osób korzystających z internetu w telefonach komórkowych.

Kilka dni temu domena Flowers.mobi została zakupiona za 200 tys. dolarów - jej nabywaca stwierdził, że coraz więcej ludzi będzie dokonywać zakupów online za pośrednictwem komórek, a kwiaty będą jednym z najlepiej sprzedających się towarów. Tym tropem poszli twórcy pierwszego polskiego sklepu internetowego przygotowanego specjalnie dla komórek - Telekwiaty.mobi.

Sklep we współpracy z kwiaciarnią internetową E-kwiaty.pl stworzył Wojtek Kyciak z serwisu ecommerce.blox.pl. Na razie działanie kwiacarni jest bardzo proste - umożliwia przeglądanie oferty, a gdy zdecydujemy się na zakup określonego bukietu, zostawiamy swój numer telefonu. Po chwili dzwoni do nas konsultant w celu potwierdzenia zamówienia i ustalenia metody płatności.

W wypadku mobilnego sklepu internetowego, kłopotem jest zaoferowanie dogodnej formy płatności. W kwiaciani Telekwiaty.mobi można jej dokonać przelewem, za zaliczeniem pocztowym lub kartą kredytową przy odbiorze, za pomocą specjalnego terminala. To kłopotliwe jeśli chcemy zamówić kwiaty, które mają dotrzeć na czyiś adres.

http://telekwiaty.mobi