Kwestionariusz: Jarosław Sobolewski, dyrektor generalny stowarzyszenia IAB Polska

Kwestionariusz wypełnił dla Internet Standard Jarosław Sobolewski, dyrektor generalny stowarzyszenia IAB Polska.

Nie mógłbym się obejść bez... rodziny i szybkiego dostępu do informacji.

Gdy stoję w korku... telefonuję, planuję, analizuję, czytam newsy na komórce, czasami też słucham głośno muzyki, aby zagłuszyć myśli i choć przez chwilę oderwać się od rzeczywistości.

Serwisy internetowe, które odwiedzam codziennie to... serwisy informacyjne, encyklopedyczne, branżowe i społecznościowe, przez komórkę i z komputera.

Web 2.0 to moim zdaniem... silna i nośna nazwa trendu, który stał się popularny dzięki dużej liczbie ludzi korzystających z sieci. Pierwszy termin związany z internetem, którego nie rozumiałem samego przez się i musiałem poszukać definicji.

Praca to dla mnie... misja, oddaję się bez reszty i identyfikuję bez reszty, to też okazja do poznawania i współpracy z wieloma wyjątkowymi ludźmi w kraju i zagranicą.

Czas wolny spędzam... z rodziną. Lubię też dobre kino, książki, ciekawe artykuły, chwile spędzone w domowym studio, gry, dobry alkohol w dobrym towarzystwie... koncerty, galerie, trekkingi, podróże bliskie i dalekie... i pewnie tysiąc innych rzeczy, bo wciąż jestem ciekawy świata jak małe dziecko.

Podoba mi się... branża, w której pracujemy. Rośnie i rośnie, a końca wzrostu nie widać.

Nie lubię, kiedy... nie "chcę", ale "muszę".

W pracy jestem... skuteczny.

Kwestionariusz: Jarosław Sobolewski, dyrektor generalny stowarzyszenia IAB Polska

Gdybym miał zmienić pracę, to... znaczyłoby, że kolejne pozytywne zmiany zajdą w moim życiu. Oczywiście na pracę w internecie i związaną z kontaktami międzynarodowymi.

Pracuję tam, gdzie pracuję, bo... dobrze się w tej pracy czuję. Myślę, że pasuję osobowością do wyzwań stawianych na tym stanowisku. Daje mi ona wiele radości.

W domu... lubię posiedzieć przy komputerze, za co często obrywam.

Na wakacje... chcę tym razem jechać z całą rodziną. Bambusowa chatka, ciepłe morze, drobny piasek, puste plaże, dobra kuchnia, Bacardi Breezer Lime w dobrej cenie i... najlepiej góry w zasięgu wzroku.

W Polsce zmieniłbym... drogi. Liczę, że dzięki Unii i Euro 2012 będziemy je za 5 lat mieć.

Zobacz inne kwestionariusze