Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Kwestionariusz: Jarosław Sobolewski, dyrektor generalny stowarzyszenia IAB Polska

Kwestionariusz wypełnił dla Internet Standard Jarosław Sobolewski, dyrektor generalny stowarzyszenia IAB Polska.

Nie mógłbym się obejść bez... rodziny i szybkiego dostępu do informacji.

Gdy stoję w korku... telefonuję, planuję, analizuję, czytam newsy na komórce, czasami też słucham głośno muzyki, aby zagłuszyć myśli i choć przez chwilę oderwać się od rzeczywistości.

Serwisy internetowe, które odwiedzam codziennie to... serwisy informacyjne, encyklopedyczne, branżowe i społecznościowe, przez komórkę i z komputera.

Web 2.0 to moim zdaniem... silna i nośna nazwa trendu, który stał się popularny dzięki dużej liczbie ludzi korzystających z sieci. Pierwszy termin związany z internetem, którego nie rozumiałem samego przez się i musiałem poszukać definicji.

Praca to dla mnie... misja, oddaję się bez reszty i identyfikuję bez reszty, to też okazja do poznawania i współpracy z wieloma wyjątkowymi ludźmi w kraju i zagranicą.

Czas wolny spędzam... z rodziną. Lubię też dobre kino, książki, ciekawe artykuły, chwile spędzone w domowym studio, gry, dobry alkohol w dobrym towarzystwie... koncerty, galerie, trekkingi, podróże bliskie i dalekie... i pewnie tysiąc innych rzeczy, bo wciąż jestem ciekawy świata jak małe dziecko.

Podoba mi się... branża, w której pracujemy. Rośnie i rośnie, a końca wzrostu nie widać.

Nie lubię, kiedy... nie "chcę", ale "muszę".

W pracy jestem... skuteczny.

Kwestionariusz: Jarosław Sobolewski, dyrektor generalny stowarzyszenia IAB Polska
Gdybym miał zmienić pracę, to... znaczyłoby, że kolejne pozytywne zmiany zajdą w moim życiu. Oczywiście na pracę w internecie i związaną z kontaktami międzynarodowymi.

Pracuję tam, gdzie pracuję, bo... dobrze się w tej pracy czuję. Myślę, że pasuję osobowością do wyzwań stawianych na tym stanowisku. Daje mi ona wiele radości.

W domu... lubię posiedzieć przy komputerze, za co często obrywam.

Na wakacje... chcę tym razem jechać z całą rodziną. Bambusowa chatka, ciepłe morze, drobny piasek, puste plaże, dobra kuchnia, Bacardi Breezer Lime w dobrej cenie i... najlepiej góry w zasięgu wzroku.

W Polsce zmieniłbym... drogi. Liczę, że dzięki Unii i Euro 2012 będziemy je za 5 lat mieć.

Zobacz inne kwestionariusze