Kwestionariusz: Gerard Grech, założyciel portalu Gery.pl

Kwestionariusz wypełnił dla Internet Standard Gerard Grech, założyciel portalu Gery.pl

Nie mógłbym się obejść bez... żony, dzieci i atmosfery rodzinnej i oczywiście bez pracy. Nigdy bym nie przypuszczał, że tak się stanie, ale niezauważalnie stałem się pracoholikiem i gdybym musiał rano wstać bez możliwości pracowania, nie wiedziałbym co mam robić.

Gdy stoję w korku... to zastanawiam się, do czego jest mi potrzebny samochód, bo jego posiadanie traci w tym momencie cały sens. Zdarzyło mi się stać kilka lat temu w potężnym korku po trąbie powietrznej, która przeszła przez Wrocław. Pokonałem dystans z biura do domu w 3 godziny, gdzie normalnie pokonuje się go w 5 minut. Taki korek gigant daje do myślenia :)

Serwisy internetowe, które odwiedzam codziennie to... oczywiście serwisy portalu Gery.pl z racji pracy. W drugiej kolejności serwisy branżowe, w których mogę dowiedzieć się tego co dzieje się w branży. W trzeciej kolejności, o ile starczy mi czasu, odwiedzam serwisy ogólno informacyjne, aby dowiedzieć się co nowego znów zepsuto:)

Web 2.0 to moim zdaniem... nazwa marketingowa, która ma za zadanie wprowadzić do tej branży pieniądze. Oczywiście nie zaprzeczam, że istnieje coś takiego jak Web 2.0, jednak zawsze będę zdania, że jest to nazwanie czegoś, co już istniało, a nie miało jedynie swojej nazwy. W tej chwili mamy do czynienia wyłącznie z efektem mody, bo wiele z serwisów nazwanych dumnie Web 2.0 nie osiąga żadnego sukcesu, zwłaszcza sukcesu finansowego. Uważam też, że taki ruch marketingowy na wielką skalę był potrzebny - poprawiło to kondycję całego rynku i zmusiło wiele firm do szukania nowych lepszych rozwiązań dla użytkowników. Każde takie działanie należy zaliczyć do działań pozytywnych ale tylko w tym aspekcie.

Praca to dla mnie... ciągłe wyzwania i sporo zadowolenia. Zarabianie pieniędzy jest i było dla mnie zawsze drugorzędne.

Czas wolny spędzam... zależnie od możliwości, w weekendy z rodziną wyjeżdżamy poza miasto, a jak nie ma odpowiedniej aury odwiedzamy się z rodziną i znajomymi.

Podoba mi się... jeżeli wszystko idzie po mojej myśli, zwłaszcza gdy moja praca przynosi oczekiwane rezultaty.

Nie lubię, kiedy... ktoś wtrąca się w moje sprawy prywatne. Prywatność - to dobro, które cenię najwyżej.

W pracy jestem... bardzo wymagającym i myślę, że lubianym szefem.

Gdybym miał zmienić pracę, to... tylko na taką w której będę mógł realizować się nadal.

Kwestionariusz: Gerard Grech, założyciel portalu Gery.pl
Pracuję tam, gdzie pracuję, bo... z racji tego, że jestem właścicielem, nie mam sposobu, aby zmienić miejsce pracy :) Oczywiście nawet o tym nie myślę, ta praca dostarcza odpowiednią ilość zadowolenia aby jej nie zmieniać.

W domu... jestem wyłącznie dla rodziny.

Na wakacje... oczywiście wybieram się, czekam na odpowiednią pogodę. Wszystkiemu w tym roku jest winien nasz serwis TwojaPogoda.pl, który ostatnio ciągle zapowiadał deszcz ;)

W Polsce zmieniłbym... światopogląd ludzi, bo złe postrzeganie rzeczywistości psuje ją najbardziej. Powoli się to zmienia, ale gdyby ta przemiana w poglądach była szybsza, żyłoby nam się od dawna o wiele lepiej.

Zobacz inne kwestionariusze