Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Kurczak z dostępem do Internetu

KFC uruchomiło w swoich lokalach w Warszawie i we Wrocławiu stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu.

W obu miastach goście KFC mogą surfować na różnych zasadach. We Wrocławiu dostęp do Internetu otrzymuje każdy, kto dokona danego dnia zakupu. Czas korzystania z Sieci przeliczany jest według zasady – 1 złotówka z rachunku to jedna minuta w Internecie. Na internetowych smakoszy kurczaków czekają dwa stanowiska z łączem stałym 2Mb/s, zestawione przez 3cube. Firma stworzyła też aplikację połączoną z kasą fiskalną KFC, za pośrednictwem której korzysta się z Internetu. Gość otrzymuje pulę czasu dostępu po wpisaniu numeru swojego rachunku.

W Warszawie KFC oferuje dostęp we współpracy z Interią. Portal umieścił w lokalu dwa infomaty z ekranem dotykowym dające jednak dostęp tylko do zasobów Interii. Za to czas korzystania z infomatów połączonych przez urządzenie SDI jest nieograniczony. Jeśli korzystanie z Internetu w barach KFC spotka się z zainteresowaniem, firma powiększy liczbę stanowisk.