Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Kup PanCegla.pl

Pod adresem www.pancegla.pl została uruchomiona porównywarka cen, specjalizująca się wyłącznie w porównywaniu cen materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Porównywarka zbudowana jest tradycyjnie - na stronie głównej dostępny jest spis kategorii, które po rozwinięciu dają dostęp do poszczególnych produktów.

PanCegla.pl to nie tylko porównywarka cen, ale także serwis budowlany, w którym możemy znaleźć i bezpłatnie zamieszczać ogłoszenia drobne oraz zapytania ofertowe związane z branżą budowlaną. Rejestracja sklepu, a co za tym idzie możliwość publikacji ofert w serwisie związana jest z opłatą abonamentową, która, jak twierdzą właściciele PanCegła.pl, często zwraca się już przy pierwszej zawartej transakcji.

Kup PanCegla.pl