Książka "E-wangeliści. Ucz się od najlepszych twórców polskiego internetu" już w sprzedaży

Książka Tomasza Ciska "E-wangeliści. Ucz się od najlepszych twórców polskiego internetu" opowiada o początkach największych polskich portali i biznesów internetowych, które teraz definiują polską cyberprzestrzeń. Opisana została między innymi historia Grupy o2.pl, Fotki, Allegro, Gemiusa i Onetu.

Książka "E-wangeliści. Ucz się od najlepszych twórców polskiego internetu" opisuje w jaki sposób zmieniał się polski internet przez ostatnie 25 lat. Tomasz Cisek, prezes zarządu Expedyt sp. z o.o., wieloletni uczestnik życia internetowego i ekspert branży podkreśla, że historie tych ludzi opisują biznesowe prawdy uniwersalne i mogą być inspiracją dla ludzi, którzy nie są pewni swojego modelu biznesowego.

Przeczytaj wywiad Internet Standard z Tomaszem Ciskiem, autorem książki "E-wangeliści. Ucz się od najlepszych twórców polskiego internetu"

Pośród opisanych postaci są między innymi Arkadiusz Osiak, założyciel Money.pl, Arjan Bakker odpowiedzialny za powstanie Allegro.pl, Rafał Agnieszczak, współtwórca Fotka.pl i Łukasz Wejchert, prezes Onet.pl. Opisana została także historia firmy Gemius założonej przez Piotra Ejdysa.

Książka jest dostępna w księgarnach od 27 września. Internet Standard objął publikację patronatem medialnym.