Krzysztof Golonka odchodzi z Internet Group

Krzysztof Golonka, członek zarządu Interactive Marketing Partner, spółki zależnej od Internet Group, odchodzi ze stanowiska. Zamierza założyć spółkę inwestycyjną. Nadal pozostanie członkiem rady nadzorczej i akcjonariuszem spółki Zakupy.com.

Krzysztof Golonka z branżą reklamy internetowej związany jest od ponad 10 lat. Początkowo jako dyrektor departamentu internetu w CR Media, a po jego przekształceniu w osobny podmiot - jako prezes sieci reklamowej Ad.net. Pełnił także funkcję dyrektora zarządzającego CR Media, a następnie CR Media Consulting.

Krzysztof Golonka odchodzi z Internet Group

Krzysztof Golonka

Ostatnio pracował w Interactive Marketing Partner, gdzie był odpowiedzialny za restrukturyzację i wdrożenie nowej strategii rozwoju.

Jest jednym ze współzałożycieli Forum Polskiego Internetu Komercyjnego, które z jego inicjatywy uzyskało status polskiego oddziału światowej organizacji Interactive Advertising Bureau.

Obecnie Krzysztof Golonka zajmie się poszukiwaniem i rozwijaniem nowych firm jako inwestor. Pozostanie także członkiem rady nadzorczej i akcjonariuszem spółki Zakupy.com. W przyszłości nie wyklucza współpracy z Internet Group.

Patrz także:

Kwestionariusz: Krzysztof Golonka