Konkurs na projekt internetowy: zwycięzcę zatrudni Interia.pl

Krakowski portal zorganizował konkurs openMind na najciekawszy projekt związany z internetem. W grę wchodzą wszelkie nowatorskie rozwiązania z różnych dziedzin począwszy od e-commerce, poprzez komunikację aż do rozrywki. Na zwycięzców czeka praca w Interia.pl

Audytorem konkursu organizowanego przez Interię jest firma Deloitte.

OpenMind powstał z myślą o wsparciu utalentowanych osób mających ciekawe i świeże pomysły na serwisy i usługi internetowe - zaznaczył Jacek Pasławski, prezes portalu - Jest prowadzony według otwartej formuły, ale do uczestnictwa w nim szczególnie zachęcam ludzi młodych, studentów. Konkurs może ułatwić im "wybicie się" i umożliwić profesjonalną ocenę projektu, także pod kątem jego realizacji.

Każdy, kto chce wziąć udział w konkursie, ma przygotować projekt z jednej z dziedzin: może to być zarówno e-commerce, komunikacja, telekomunikacja, rozrywka, gry, content, etc. Aby zgłosić swój udział, należy wypełnić specjalny formularz na stronie konkursowej (http://openMind.interia.pl/).

Konkurs trwa do 31 października. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona 5 grudnia br.

Zwycięzca konkursu otrzyma 10 tys. zł i szansę pracy w Interia.pl. Dodatkowo zyska możliwość podjęcia studiów podyplomowych na wybranym przez siebie kierunku w Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Na zdobywcę drugiego miejsca czeka identyczna nagroda dodatkowa oraz 5 tys. zł. Za zajęcie trzeciego miejsca przewidziana jest nagroda w wysokości 3 tys. zł. Dodatkowo autorzy pomysłów wyróżnionych przez kapitułę konkursu otrzymają zestawy gadżetów portalu.