Koniec z podszywaniem się pod gwiazdy?

Wiele osób korzystających z serwisów społecznościowych trafia na profile, należące, lub udające znane osoby. Każdy zadaje sobie pytanie: "Czy to naprawdę Al Gore albo Britney Spears?" Jeden z największych portali tego typu - MySpace uruchomił specjalną sekcję - celebrity.myspace.com, na której znajdziemy prywatne strony amerykańskich gwiazd.

Znane gwiazdy na MySpace to nic nowego, jednak celebrity.myspace.com zbiera wszystkie profile znanych osób, ich blogi czy zdjęcia w jednym miejscu. W tej chwili sekcja ma ponad 300 profili, w tym takie należące do Britney Sprears, Leonardo DiCaprio, Paris Hilton czy osób kandydujących na stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Zgodnie z informacjami na stronach gwiazd, większość z nich loguje się regularnie. Tom Hanks przyznaje, że jego stronę aktualizuje on lub ktoś z jego pracowników. Wydaje się, że gwiazdy doceniają nową formę kontaktu z fanami.

Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorelacji ze specjalnej kafejki celebrity.myspace.com otwartej na festiwalu filmów Sundance Film Festival. Zobacz film: Koniec z podszywaniem się pod gwiazdy?