Konferencja Mobile Standard 2013 zbliża się wielkimi krokami

Już za niecałe trzy tygodnie, w dniach 23-24 maja bieżącego roku odbędzie się jedno z największych wydarzeń branżowych poświęconych technologiom mobilnym - Mobile Standard 2013. Jeszcze tylko przez najbliższe trzy dni, do 10 maja, koszt rejestracji będzie niższy aż o 400 złotych!

Konferencja Mobile Standard 2013 zbliża się wielkimi krokami
Jeżeli chcesz wiedzieć w jakim kierunku rozwijają się trendy rynku mobilnego w naszym kraju, jakie znajduje to odbicie w sytuacji na rynku oraz, wreszcie, jak przekuć taką wiedzę w sukces własnej firmy - jest to konferencja, która z pewnością Cię zainteresuje.

Podczas dwóch dni konferencji wypełnionych spotkaniami, prelekcjami i panelami dyskusyjnymi dowiesz się między innymi:

-Co szykuje Mozilla Corporation, oraz jakie zmiany na rynku urządzeń mobilnych wywoła firmowany przez nią nowy system operacyjny Firefox OS.

-Jakie są oczekiwania, potrzeby i przyzwyczajenia użytkowników urządzeń mobilnych, ze szczególnym naciskiem na rynek polski.

-Jak optymalizować własny biznes za pomocą narzędzi oferowanych przez operatorów.

-Jak dostrzegać i interpretować trendy zarysowujące się na rynku mobilnym.

-W jaki sposób prowadzić kampanię marketingową, umożliwiając monetyzowanie ruchu generowanego dzięki mobilnej aplikacji Facebooka.

-I wiele, wiele innych!

Konferencja Mobile Standard 2013 będzie miała miejsce w Warszawie, w klubie Centralny Basen Artystyczny, przy ul. Marii Konopnickiej 6, w czwartek i piątek 23-24 maja 2013r.

Więcej szczegółów na temat konferencji znajdziesz pod adresem www.internetstandard.pl/konferencja/mobilestandard2013.