Konferencja Internet Standard: Internet 2k8. Miliony w sieci

Już jutro rozpoczyna się największa w Polsce konferencja branży internetowej - "Internet 2K8. Miliony w sieci". Impreza trwać będzie dwa dni, podczas których uczestnicy dowiedzą się m.in.: jak kształtuje się rynek reklamy internetowej względem innych mediów, w co inwestować w Sieci oraz jak efektywnie rozwijać e-commerce w Polsce.

Serwis InternetStandard.pl śledzi, monitoruje i komentuje wydarzenia na polskim rynku internetowym od samych jego narodzin. Co pewien czas przychodzi też czas na podsumowania i prognozy - doskonałą okazją do tego będzie organizowana przez serwis - przy współpracy merytorycznej portalu Gazeta.pl - konferencja "Internet 2k8. Miliony w sieci" (7-8 maja 2008 r.)

Spotkania z tego cyklu to od lat największe wydarzenie branży internetowej w Polsce; uczestniczą w nim najważniejsi gracze z polskiego rynku internetowego - dość powiedzieć, że wśród prelegentów w tym roku znajdą się m.in. Tomasz Cisek (dyrektor Empik.com), Tomasz Czechowicz (prezes MCI Management S.A.), Tomasz Jażdzyński (prezes Interia.pl), Jacek Murawski

(prezes zarządu Wirtualna Polska) oraz Łukasz Wejchert (prezes zarządu Grupy Onet.pl).

Tegoroczna edycja konferencji będzie niezmiernie ważnym wydarzeniem - ubiegły rok był bowiem dla firm z sektora nowych mediów wyjątkowo udany. Miliony Polaków korzystają z internetu, miliony złotych wydają inwestorzy na biznesy internetowe w kraju i zagranicą. Miliardy złotych przepływają przez transakcje online w sklepach, bankach i na aukcjach. Słowem: milionowe przychody, milionowe przejęcia - dynamiczne zmiany na rynku internetowym. Nasza konferencja będzie doskonałym miejscem na omówienie wszystkich aspektów tego zjawiska.

"Program konferencji Internet 2k8 podzieliliśmy na kilka bloków tematycznych: analizy rynku, giełda i inwestycje, użytkownicy, portale, treści, trendy, e-commerce, SEM, e-reklama. Ufamy, że tak skonstruowany program i wystąpienia ekspertów zapewnią wysoki poziom merytoryczny imprezy. Będziemy rozmawiali m.in. o tym, w co warto inwestować w Internecie, jak zwiększają się przychody z e-reklamy oraz o tym, jakie będą najważniejsze trendy rynkowe w latach 2008-2009" - mówi Agnieszka Świtkowska, menedżer konferencji Internet Standard.

W programie konferencji znajdą się m.in. prezentacje ekspertów branży internetowej (prezesów wiodących firm, liderów rynku, młodych przedsiębiorców, analityków i badaczy), podsumowanie roku w sieci w wynikach badania online Megapanel PBI/Gemius, analizy rynku internetowego przygotowane przez firmy badawcze i konsultingowe, pokaz ciekawych przedsięwzięć internetowych

omówienie prognoz wydatków reklamowych i rozwoju e-rynku, dyskusje panelowe o nowych trendach i zmianach w e-branży oraz spotkania w kuluarach sprzyjające wymianie poglądów i kontaktów biznesowych

Parterem merytorycznym konferencji jest portal Gazeta.pl; patronat medialny nad imprezą objęły serwisy Interia.pl, O2.pl, WP.pl oraz Bankier.pl. Ze względu na duże zainteresowanie konferencją, brak już wolnych miejsc - przyjmowane są jedynie zgłoszenia na listę rezerwową.

Więcej szczegółów na stronie: Internet 2k8. Miliony w sieci.