Konferencja EntertainmentStandard 2011 już wkrótce

W dniach 24-25 listopada 2011r. zapraszamy na drugą edycję konferencji EntertainmentStandard2011. O tym jak tworzyć cyfrową rozrywkę i jak na niej zarabiać będą opowiadać najlepsi eksperci: wydawcy portali, przedstawiciele firm badawczych, i organizacji branżowych, szefowie internetowych telewizji, specjaliści od gier i… marketingu, który jest rozrywką.

Konferencja EntertainmentStandard 2011 już wkrótce

Zarejestruj się na EntertainmentStandard2011!

Na konferencji EntertainmentStandard 2011 zostaną poruszone zagadnienia związane z biznesem rozrywkowym w sieci. Zaproszeni eksperci przedstawią najnowsze trendy panujące w branży rozrywkowej, w szczególności w segmencie interaktywnych gier, muzyki i filmu. Wśród prelegentów znajda się m.in.: Tomasz Dalach (prezes zarządu Gruper.pl), Dominik Czarnota (prezes zarządu Naszej Klasy), Marcin Gaworski (partner zarządzający 180 heartbeats) czy Jacek Nowak (współtwórca R1NG.pl). Pełna lista prelegentów znajduje się tutaj.

Pierwszego dnia konferencji słuchacze będą mogli dowiedzieć się dlaczego Polacy szukają coraz więcej rozrywki w sieci, jak tworzyć przekaz reklamowy, który jest rozrywką, a nie nudną reklamą i jakie gry mobilne podbiją świat. Szczególnie dużo miejsca zostanie poświęcone wideo w sieci: zarówno trasmisjom on-line jak i telewizji na żądanie (VOD). Dla osób zajmujących się zawodowo marketingiem szczególnie ciekawe będzie prelekcja na temat zwiększania zaangażowania klientów dzięki grom. Więcej atrakcji przewidzianych na pierwszy dzień konferencji oraz szczegółowe opisy prezentacji można znaleźć w programie.

Drugi dzień konferencji rozpocznie się przeglądem najnowszych start-upów z branży rozrywkowej. Następnie będzie można dowiedzieć się dlaczego twórcy programu "Must be the music" wykorzystali Facebook do komunikacji z widzami i co wynikło z połączenia "starych" i "nowych" mediów. Wydawców cyfrowej rozrywki może zainteresować prezentacja poświęcona mikropłatnościom i możliwości zarabiania na treści. O trendach w mobilnych treściach audio opowie przedstawiciel Muzodajni, projektu muzycznego operatora telefonii komórkowej Polkomtel.

Uczestnicy konferencji będą mogli też udać się na warsztat prawny prowadzony przez Piotra "VaGlę" Waglowskiego na temat prawnych aspektów modelowania 3D. Pełen program spotkania znajduje się tutaj.

Podczas EntertainmentStandard 2011 wiele sesji będzie odbywać się równolegle - uczestnicy sami będą wybierać najbardziej interesujące dla nich wystąpienia.

Zarejestruj się i otrzymaj 100 filmów za darmo!

EntertainmentStandard 2011 to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy prezentowanej przez ekspertów rynku cyfrowej rozrywki. To także możliwość osobistego spotkania się z nimi, zadania pytań i wymiany poglądów, również z innymi uczestnikami konferencji.

To nie wszystko! Każdy uczestnik konferencji otrzyma specjalny pakiet przygotowany przez partnera konferencji EntertainmentStandard2011, serwis ipla.pl, o wartości ponad 50 zł. W skład pakietu wchodzi dostęp do 100 filmów on-line w serwisie ipla.pl oraz miesięczny pakiet VIP, który pozwala na oglądanie materiałów video w ipla.pl bez reklam! Dzięki EntertainmentStandard 2011 będziesz nie tylko słuchać i dyskutować na temat cyfrowej rozrywki, ale także aktywnie z niej korzystać.

Ilość miejsc ograniczona, zarejestruj się już dziś na EntertainmentStandard2011!