Kompan.pl dla CBA

Agencja interaktywna stworzyła na zlecenie Centralnego Biura Antykorupcyjnego serwis, którego podstawowym zadaniem jest "edukacja antykorupcyjna dorosłych Polaków i młodego pokolenia a także udostępnianie danych związanych z zapobieganiem i zwalczaniem korupcji".

"Na zlecenie CBA przygotowaliśmy kreację serwisu, włącznie z wdrożeniem naszego autorskiego systemu kCMS" - mówi Mateusz Ostachowski z Kompan.pl. Po stronie CBA leżało natomiast przygotowanie całej zawartości merytorycznej portalu.

Serwis jest przeznaczony zarówno dla dzieci i młodzieży jak i dla osób dorosłych. W ramach zrealizowanego wspólnie z CBA projektu przygotowano więc rozrywkowe gry i puzzle oraz testy online propagujące wiedzę o zapobieganiu korupcji.

Na stronie znaleźć można także informacje o tym, jakie jest miejsce i rola CBA w systemie organów państwowych, poznać analizy i raporty z zakresu korupcji oraz wziąć udział w ankiecie.

Agencja Kompan.pl oprócz zrealizowania kreacji zajmuje się również obsługą projektu od strony reklamowej i promocyjnej w internecie. Serwis oficjalnie ruszył 9 grudnia 2008r.

Serwis znajduje się pod adresem www.antykorupcja.edu.pl.