Kolejny prezes CR Media Consulting

Z początkiem czerwca stanowisko prezesa CR Media Consulting objął Michał Dzienisz. To już druga zmiana na tym stanowisku w tym roku.

Michał Dzienisz będzie odpowiadał za strategię firmy oraz kontynuowanie bieżącej działalności operacyjnej CR Media Consulting. Cel, jaki wyznacza sobie nowy Zarząd CRMC to odbudowa pozycji spółki na rynku mediów. Dzienisz zamierza skoncentrować się na najbardziej rentownych obszarach działalności spółki.

Michał Dzienisz od połowy lat 90-tych związanym jest z polskim rynkiem mediów. Funkcje kierownicze pełnił m.in. w spółkach: AMS SA, Wirtualna Polska S.A., grono.net, IDG Poland S.A, InnovaWeb.

To już druga zmiana na stanowisku CRMC w tym roku. W styczniu ze stanowiska szefa CR Media Consulting, odwołano Ryszarda Wojciechowskiego (prezes zarządu Internet Group), aby powołać na to stanowisko nowego prezesa Pawła Stachnika.

Do innej ważnej zmiany kadrowej doszło pod koniec 2009 r. Grupa Internet Group S.A. zakończyła współpracę z Maciejem Teliszewskim z powodu trwałej utraty zaufania do jego osoby.

CR Media Consulting 19 lutego 2010 r. złożyła do Sądu wniosek o upadłość układową, który został przyjęty przez sąd. W chwili obecnej CRMC prowadzi rozmowy zmierzające do realizacji zakładanego układu z wierzycielami oraz odbudowy prawidłowych relacji z kontrahentami spółki.