Kolejne zmiany w Onecie

Dwa dni temu pisaliśmy o zmianach w zarządzie Onetu, a okazuje się, że to nie koniec. Nowym Dyrektorem Biura Reklamy Grupy Onet.pl została Justyna Duszyńska.

Justyna Duszyńska pracuje w Grupie Onet od sierpnia 2009 r., pełniąc do tej pory funkcję dyrektora Sprzedaży Specjalnej. Przed rozpoczęciem pracy w Onecie, przez dwa lata była zastępcą szefa biura reklamy Burda Media Polska. Wcześniej pracowała w Interdecco Hachette Filipacchi Polska (dawny dom sprzedaży tytułów wydawnictwa Hachette) m.in. jako menedżer "Elle".

Duszyńska raportować będzie bezpośrednio do Macieja Kossowskiego, nowego członka Zarządu, który odpowiada za pracę i rozwój biura reklamy Onetu. Oprócz samego Biura Reklamy, podlega mu również Pion Produktu Reklamowego, którym zarządza Rafał Zarzycki.

"Justyna i Maciek z sukcesem zarządzali kluczowymi, z punktu widzenia przychodów firmy, obszarami sprzedaży. Jestem pewny, że oboje doskonale sprawdzą się w nowych rolach" - podsumowuje Robert Bednarski, wiceprezes Zarządu Onetu, który do tej pory z poziomu Zarządu odpowiadał za sprzedaż.