Kolejne serwisy MMS w Plus GSM

Od 26 września operator telefonii komórkowej Plus GSM wprowadził nową usługę – „Informator biznesowy MMS”. Trzeci po „serwisie informacyjnym” oraz „pocztówkach” serwis MMS w Plusie jest skierowany do użytkowników zajmujących się gospodarką i finansami.

Serwis jest przeznaczony, podobnie jak wszystkie usługi MMS – do użytkowników abonamentowych. Informator MMS został podzielony na trzy kategorie tematyczne: gospodarka, waluty oraz giełda. W serwisie gospodarczym abonenci Plusa będą mieli dostęp do przeglądu prasy gospodarczej, ogólnych informacji z rynków kapitałowych i finansowych, komentarzy analityków i specjalistów do bieżących wydarzeń gospodarczych. Serwis aktualizowany będzie raz dziennie.

Podobnie, jak serwis walutowy, aktualizowany po zamknięciu giełdy. Podsumowanie wydarzeń na rynkach kapitałowych w Polsce i na świecie znajdzie się w natomiast w osobnym serwisie giełdowym. Przedstawione w nim zostaną główne indeksy giełdowe, kursy wybranych akcji, najważniejsze wydarzenia ze spółek notowanych na GPW oraz komentarze analityków, a uzupełniają go również wykresy i infografiki.

Jednorazowa informacja MMS kosztuje 3 zł netto. Tygodniowa subskrypcja jednego serwisu kosztuje 9 zł netto.