Kofta tylko w Internecie

W październiku na stronach empik.com i książki.pl ukaże się pierwszy fragment książki Krystyny Kofty "Krótka historia Iwony Tramp". Utwór dostępny będzie – bezpłatnie - przez dwa lata tylko w Internecie.

"Krótka historia Iwony Tramp" została napisana przez Krystynę Koftę z myślą o internautach. Jest to powieść społeczno-obyczajowa, ukazująca perypetie dziewczyny z prowincji, która próbuje zrobić karierę modelki, wykorzystując charakterystyczne brzmienie swojego nazwiska.

Dwa razy w tygodniu ukazywać się będzie kolejny odcinek powieści. Czytelnicy – na specjalnie utworzonej liście dyskusyjnej - na gorąco będą mogli się dzielić się opiniami o utworze. Pocztą elektroniczną będą mogli przesyłać autorce sugestie dotyczące dalszych losów bohaterów.

Dwa razy w miesiącu serwisy www.empik.com i www.ksiozki.pl wspólnie będą organizowały godzinne czaty z udziałem Krystyny Kofty.

W umowie podpisanej z Easy Net, właścicielem obu serwisów, Krystyna Kofta udzieliła firmie wyłącznej licencji na dwuletnie rozpowszechnianie utworu i jego digitalizację, czyli zapis w formie cyfrowej. Oznacza to, że żaden inny wydawca w tym okresie nie może wydać utworu w tradycyjnej, papierowej formie. Tajemnicą objęte zostały warunki finansowe transakcji.