Kobieta.Gazeta.pl w nowych szatach

Wortal Kobieta.Gazeta.pl, agregujący treści z kilkunastu serwisów lifestylowych Agory, prezentuje informacje w nowym układzie i odświeżonej szacie graficznej.

Na stronach Kobieta.Gazeta.pl można znaleźć obecnie odnośniki do serwisów lifestylowych Agory powstałych w ciągu ostatnich 16 miesięcy, m.in.: Groszki.pl, Ugotuj.to, Lula.pl, a także do serwisów popularnych miesięczników wydawanych przez spółkę: "Dziecko", "Avanti", "Kuchnia" oraz "Wysokich Obcasów" - sobotniego dodatku do "Gazety Wyborczej".

- Wortal Kobieta.Gazeta.pl to propozycja dla odbiorców o szerokich zainteresowaniach, którzy w internecie nie szukają jedynie lekkich tematów. Myślę, że to właśnie odróżnia nas od innych serwisów lifestylowych - mówi Magdalena Wasilewska-Michalska, dyrektor serwisów lifestylowych Agory.

Strona główna serwisu ma układ poziomy, poza linkami do serwisów tematycznych i lifestylowych Agory pojawiły się na niej m.in.: wyszukiwarka potraw serwisu Ugotuj.to, kalkulator dni płodnych i kalendarz ciąży z serwisu eDziecko.pl oraz boksy "Wideo" i "Specjalnie dla Was" z treściami komercyjnymi.

Miesięcznie z serwisów należących do kategori tematycznej "kobieta" Gazety korzysta 2 mln użytkowników (źródło: Megapanel PBI/Gemius, październik 2008).